DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 01.07.2019 08:00:40 

Farming Simulator 2011

By UFO

U všech map doporučuji číst poznámkový blok!

Chudoklasy

Mapa je pro LS 2013!
Po stažení mapy otevřít Map-Chudoklasy-JZD-pro-LS-2013.cz.zip a přečíst soubor Readme - Map Chudoklasy JZD.txt !!!
 
 

 

Malé Hájky v3

Mapa je pro LS 2009 a TSZ. Mapa je vylepšená o močku v kravíně, růst plevele na poli, sklad práškového hnojení a pesticidů, kompletní vyladění mapy a mods složky se všemi potřebnými stroji pro chod JZD.
 

 

Malé Hájky v2

Mapa je pro LS 2009 a TSZ. Mapa obsahuje krmný mód u kravínů, v JZD výkup kulatých balíků a stroje pro JZD.
 
 

 

Malé Hájky v1

Mapa je pro LS 2009 a TSZ. Mapa je tvořena ze "Start mapy" tudíž zase jeden originál. Snaha o všestranou mini mapu, kde by traktory neměli čas zahálet. Výkupny mlýn, sklady JZD a biocel. Kromě základních plodin zde jsou: slunečnice, řepa, brambory a oves. Kravíny s hnojem a složka mods se stroji.   
 

 

Macíkov XXL

Mapa je pro LS 2009 a TSZ. Macíkov se rozrustá o novou osadu Malé Hájky a další modely z mé dílny, proto název Macíkov XXL. Tohle už je náročnější mapa na PC. Na mapě je funkční mód hnoje a s mapou je dodána i mods složka se stroji. Je zde přidán areál mlýny a pivovar.
 

 

Macíkov 

Mapa je pro LS 2009 a TSZ. Zdědily jste statek po dědovi a vlakem jste přijeli do Macíkova pokračovat v dědovích šlépějích. Tak tohle mne napadlo, když jsem začal mapu tvořit. Najdete na ní vyhlídkovou věž, sklady statku Macíkov ap. Kromě základních plodin mapa obsahuje výkup řepy a mléka. Hlavní výkupy jsou ve skladech.
 

 

Velký Bubákov

Mapa je pro LS 2009 a TSZ. Je vylepšená mapa Bubákova o další budovy z mé tvorby. Také obsahuje už PDA mapu, která lze použít k mapě Bubákov.
 

 

Bubákov

Mapa je pro LS 2009 a TSZ. V mapě Bubákova jsem se vrátil k originál mapě ze hry, takže zde jsou také původní výkupny - mlýn, pivovar a přístav. Mapa obsahuje základní plodiny, ale je to první mapa, kde jsem použil vlastní modely budov, doplňků ap. Hlavní dominantou mapy je hrad Bubákov.
 

 

Bulíkov

Mapa je pro LS 2009 a TSZ. Druhou v pořadí je mapa Bulíkov, a jak názav napovídá, pořád jsem se učil a vymýšlel. Na této mapě jsou základní plodiny a je vytvořena ze "Start mapy" takže originál, kde najtede i mou UFO základnu.
 

 

Kotěhůrky

Mapa je pro LS 2009 a TSZ. Tato mapa je prvotina, která vznikla již v lednu 2010 a bylo to první seznamování s GE a jeho možnostmi. Na mapě jsou základní plodiny a je to předělaná originál mapa TZS. 
 

© trucker1245 - 2010-2018